Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Message
kk: Хабарлама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: History
kk: Тарих

en: System
kk: Системасы
