Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: None
km: គ្មាន

en: Message
km: សារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: N/A
km: គ្មាន

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Pass
km: ហុច

en: Fail
km: បរាជ័យ
