Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: History
kn: ಇತಿಹಾಸ

en: System
kn: ಗಣಕ

en: Completed
kn: ಪೂರ್ಣಗೊಂಡಿದೆ

en: Build
kn: ನಿರ್ಮಾಣ

en: Pass
kn: ಪಾಸ್
