Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: None
ku: هیچ

en: Message
ku: پەیام

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: History
ku: مێژوو

en: N/A
ku: نییە

en: System
ku: سیسته‌م

en: Pass
ku: سەرکەوتوو
