Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: None
lv: Nav

en: Message
lv: Ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: History
lv: Vēsture

en: N/A
lv: N/P

en: System
lv: Sistēma

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Fail
lv: Neizdevās
