Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: None
ml: ഇല്ല

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: History
ml: ചരിത്രം

en: System
ml: സിസ്റ്റം
