Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: None
mr: काहीच नाही

en: Message
mr: संदेश

en: Settings
mr: संरचना

en: History
mr: इतिहास
