Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: None
nl: Geen

en: Message
nl: Bericht

en: Settings
nl: Instellingen

en: History
nl: Historie

en: N/A
nl: n.v.t.

en: System
nl: Systeem

en: Completed
nl: Voltooid

en: Build
nl: Samenstellen

en: Pass
nl: Geslaagd

en: Fail
nl: Niet geslaagd
