Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Status
os: Статус

en: None
os: Нæйы

en: Message
os: Хъусинаг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: History
os: Истори
