Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: None
pl: Brak

en: Message
pl: Wiadomość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: History
pl: Historia

en: N/A
pl: niedostępne

en: Completed
pl: Zakończone

en: Pass
pl: Pomyślnie

en: Fail
pl: Nieudane
