Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Status
ps: حالت

en: None
ps: هېڅ يو

en: Message
ps: پيغام

en: Settings
ps: امستنې

en: History
ps: تاريخ

en: System
ps: سيستم

en: Pass
ps: بریا

en: Fail
ps: ناكام
