Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Status
ro: Stare

en: None
ro: Nimic

en: Message
ro: Mesaj

en: Settings
ro: Setări

en: History
ro: Istoric

en: N/A
ro: N/D

en: System
ro: Sistem

en: Completed
ro: Finalizată

en: Pass
ro: Trecut

en: Fail
ro: Eşuat
