Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Status
sk: Stav

en: None
sk: Žiadne

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: History
sk: História

en: System
sk: Systém

en: Completed
sk: Ukončená

en: Pass
sk: Úspešné

en: Fail
sk: Zlyhanie
