Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: None
sl: Brez

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: History
sl: Zgodovina

en: N/A
sl: N/D

en: System
sl: Sistem

en: Pass
sl: Uspeh

en: Fail
sl: Neuspeh
