Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Message
sq: Mesazhi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: History
sq: Kronollogjia

en: System
sq: Sistemi
