Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Message
sv: Meddelande

en: Settings
sv: Inställningar

en: History
sv: Historik

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Completed
sv: Slutförd

en: Build
sv: Bygg

en: Pass
sv: Godkännande

en: Fail
sv: Misslyckande
