Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Message
ta: தகவல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: History
ta: வரலாறு

en: System
ta: அமைப்பு
