Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: None
ta: இல்லை

en: Message
ta: செய்தி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: History
ta: வரலாறு

en: N/A
ta: இல்

en: System
ta: கட்டமைப்பு

en: Pass
ta: வெற்றி

en: Fail
ta: தோல்வி
