Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Message
te: సందేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: History
te: చరితం

en: N/A
te: వర్తించదు

en: System
te: వ్యవస్థ
