Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: None
th: ไม่มี

en: Message
th: ข้อความ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: History
th: ประวัติ

en: N/A
th: ไม่มี

en: System
th: ระบบ

en: Completed
th: เรียบร้อยแล้ว
