Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Status
tr: Durum

en: None
tr: Hiçbiri

en: Message
tr: İleti

en: Settings
tr: Ayarlar

en: History
tr: Geçmiş

en: System
tr: Sistem

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: Pass
tr: Geçen

en: Fail
tr: Kalan
