Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: None
ug: يوق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: History
ug: مەشغۇلات خاتىرىسى

en: System
ug: سېستىما
