Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Status
uk: Стан

en: None
uk: Немає

en: Message
uk: Повідомлення

en: Settings
uk: Налаштування

en: History
uk: Історія

en: N/A
uk: Н/Д

en: System
uk: Система

en: Branch
uk: Гілка

en: Completed
uk: Завершено

en: Build
uk: Збірка

en: Commit
uk: Передати

en: Pass
uk: Пройдено

en: Fail
uk: Не пройдено

en: Access token
uk: Токен доступу
