Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: None
vi: Không có

en: Message
vi: Thông điệp

en: Settings
vi: Thiết lập

en: History
vi: Lịch sử

en: System
vi: Hệ thống

en: Branch
vi: Tạo nhánh

en: Completed
vi: Đã hoàn thành

en: Build
vi: Xây dựng

en: Pass
vi: Đạt

en: Fail
vi: Không đạt
