Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: History
az: Tarix

en: N/A
az: Yox

en: System
az: Sistem
