Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Status
be: Статус

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Message
be: Паведамленне

en: Settings
be: Налады

en: History
be: Гісторыя

en: N/A
be: Не даступна

en: System
be: Сістэма

en: Pass
be: Пройдзены

en: Fail
be: Правалены
