Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Status
ca: Estat

en: None
ca: Cap

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: History
ca: Història

en: N/A
ca: No aplica

en: System
ca: Sistema

en: Completed
ca: Completat

en: Build
ca: Construir

en: Pass
ca: Passa

en: Fail
ca: Falla
