Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: None
da: Ingen

en: Message
da: Meddelelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: History
da: Historik

en: Completed
da: Gennemført

en: Build
da: Byg

en: Pass
da: Lykkedes

en: Fail
da: Mislykkedes
