Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: History
hy: Պատմություն

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: System
hy: Համակարգ
