Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: None
id: Tiada

en: Message
id: Pesan

en: Settings
id: Pengaturan

en: History
id: Riwayat

en: N/A
id: T/T

en: System
id: Sistem

en: Completed
id: Selesai

en: Pass
id: Berhasil

en: Fail
id: Gagal
