Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Status
is: Staða

en: None
is: Engin

en: Message
is: Skilaboð

en: Settings
is: Stillingar

en: History
is: Saga

en: N/A
is: Á ekki við

en: System
is: Kerfi

en: Branch
is: Útibú

en: Completed
is: Lokið
