Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Status
ja: 状態

en: None
ja: なし

en: Message
ja: メッセージ

en: Settings
ja: 設定

en: History
ja: 履歴

en: System
ja: システム

en: Completed
ja: 完了

en: Build
ja: 構築

en: Pass
ja: パス

en: Fail
ja: 失敗

en: Access token
ja: アクセストークン
