Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: None
lt: Joks

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: History
lt: Istorija

en: N/A
lt: N/D

en: System
lt: Sistema

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Build
lt: Kurti

en: Pass
lt: Pavyko

en: Fail
lt: Nepavyko
