Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: None
mn: Байхгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: History
mn: Түүх

en: System
mn: Систем
