Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: History
my: သမိုင်းမှတ်တမ်း

en: System
my: စနစ်

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ
