Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: None
oc: Pas cap

en: Message
oc: Messatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: History
oc: Istoric

en: System
oc: Sistèma

en: Branch
oc: Branca

en: Pass
oc: Passa

en: Fail
oc: Falla
