Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Status
ru: Статус

en: None
ru: Нет

en: Message
ru: Сообщение

en: Settings
ru: Настройки

en: History
ru: История

en: N/A
ru: Н/Д

en: System
ru: Система

en: Default branch
ru: Ветка по умолчанию

en: Completed
ru: Завершено

en: Build
ru: Конструктор

en: Pass
ru: Пройден

en: Fail
ru: Ошибка

en: Access token
ru: Ключ доступа
