Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Title
af: Titel

en: Description
af: Beskrywing

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Severity
af: Strengheid
