Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Description
ar: الوصف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Severity
ar: الحدة

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
ar: قائمة القيم المسموح بها: يجب أن يكون كل مفتاح عبارة نصية تتكون من 255 حرف كحد أقصى.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
ar: القيم المحتملة التي يمكن أن يحتويها هذا الحقل. قم بإدخال قيمة في كل سطر، بالشكل مفتاح|تسمية.

en: Allowed values list: invalid input.
ar: قائمة القيم المسموح بها: إدخال غير صحيح.
