Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Description
ast: Descripción

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Severity
ast: Severidá
