Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Description
az: İzahat

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Severity
az: Ciddilik

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
az: İcazə verilən dəyərlər siyahısı: hər düymə ən çox 255 simvol uzunluğunda sətir olmalıdır.

en: Allowed values list: invalid input.
az: İcazə verilən dəyərlər siyahısı: yanlış daxiletmə.
