Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Description
be: Апісанне

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
be: Дазволеныя значэнні спісу: кожны ключ мусіць мець тып Радок (string) не болей за 255 сімвалаў у даўжыню.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
be: Поле можа ўтрымліваць дазволеныя значэнні. Увядзіце адно значэнне на радок у фармаце ключ|цэтлік.

en: Allowed values list: invalid input.
be: Дазволеныя значэнні спісу: няправільны ўвод.
