Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Description
bg: Описание

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Email
bg: Е-поща

en: Severity
bg: Строгост
