Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Description
bn: বিবরণ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Email
bn: ইমেইল
