Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Severity
bo: གཟབ་ནན

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
bo: སྤྱོད་ཆོག་པའི་ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་མིང་ཐོ། ཐོབ་གྲངས་ཡོད་ཚད་ངེས་པར་དུ་ཡིག་འབྲུ་མང་ཤོས་255་ཡིག་ཕྲེང་ཡིན་དགོས།

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
bo: གནས་ཁོངས་འདིར་སྤྱད་ཆོག་པའི་ཐོབ་གྲངས། ཡིག་ཕྲེང་རེར་ཐོབ་གྲངས་རེ་དང་༼ཐོབ་གྲངས|ཁ་བྱང༽གི་རྣམ་པའི་ནང་དུ་འཇུག་དགོས།

en: Allowed values list: invalid input.
bo: སྤྱད་ཆོག་པའི་ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་མིང་ཐོ། ཕན་ནུས་མེད་པའི་ནང་འཇུག་རེད།
