Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Description
ca: Descripció

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Severity
ca: Severitat

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
ca: Llista de valors permesos: cadascuna de les claus ha de ser una cadena de com a molt 255 caràcters.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
ca: Els valors possibles que pot contenir aquest camp. Introduïu un valor per línia, en el format clau|etiqueta.

en: Allowed values list: invalid input.
ca: Llista de valors permesos: entrada no vàlida.
