Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Description
cs: Popis

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Email
cs: E-mail

en: Severity
cs: Vážnost

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
cs: Seznam povolených hodnot: každý klíč musí být řetězec s nejvýše 255 znaky.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
cs: Možné hodnoty, které pole může obsahovat. Vložte jednu hodnotu na řádek ve formátu klíč|popisek.

en: Allowed values list: invalid input.
cs: Povolený seznam hodnot: neplatný vstup.
