Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Severity
cy: Difrifoldeb
