Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Email
da: E-mail

en: Severity
da: Grad

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
da: Liste af tilladte værdier: hver nøgle skal være en tekststreng på maksimalt 255 tegn.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
da: Værdierne som dette felt kan indeholde. Indtast én værdi pr. linje på formen nøgle|værdi.

en: Allowed values list: invalid input.
da: Liste af tilladte værdier: Ugyldigt input.
