Trebutra - Trello Bug Tracker (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Severity
el: Σοβαρότητα

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
el: Επιτρεπόμενες τιμές λίστας: κάθε κλειδί πρέπει να είναι ένα αλφαριθμητικό με μήκος το πολύ 255 χαρακτήρες.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
el: Οι δυνατές τιμές που θα περιέχει το πεδίο. Εισάγετε μία τιμή σε κάθε γραμμή, στη μορφή κλειδί|ετικέτα.

en: Allowed values list: invalid input.
el: Λίστα επιτρεπτών τιμών: μη έγκυρη είσοδος.
